Runatolia

Team Run

1. Team Run koşusu ticari olmayan, Kurum, Dernek, Takım, Kulüp, Sivil toplum kuruluşu ve ticari fliyet gösteren Firmalar katılım sağlayabilir.
2. Team Run koşusu en az 5 kişiden oluşmalı.
3. Runatolia.com Web sayfasından “ 10 Km Team Run” sekmesinden kayıt yaptırılır.
4. Team Run, Runatolia 10 km koşusu ile aynı saatte ve aynı parkurda koşulacak olup sadece ekstra bir değerlendirme yapılmak sureti ile gerçekleştirilir.
5. Her ekibin en iyi derecesini elde eden ilk 3 sporcunun ortalaması alınarak o ekibin sıralaması belirlenir. Genel sıralamada birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlar podyumda kupalarını alır.

 * Tüm takım katılımcıları kayıt alanına gelerek feragatnameyi şahsen imzalayıp kendi göğüs numaralarını ve çiplerini teslim almak zorundadır. Şahsen gelemeyen sporcunun Göğüs numarası ve çipi başka bir tarafından kesinlikle teslim alınamaz. Yarış Sabahı Göğüs numarası ve çip teslimi yapılmamaktadır.

 

1. Runatolia 10 Km Team Run koşusuna sadece Runatolia kayıt sayfasındaki 10 Km Team Run sekmesinden kayıt yaptırılmalıdır. Takım kaydı oluşturulmadan önce istenen Takım adı [email protected] mail adresin gönderilmelidir. Sistem üzerinden giriş tarafımızdan yapılacaktır.
2. 10 Km ,21 Km ve 42 Km bölümünden kayıt yaptıranlar Team Run yarışmasında değerlendirmeye dahil edilmeyecektir.
3. Team Run bölümünden kayıt yaptıranlar 10 Km yarışmasında değerlendirmeye dahil edilmeyecektir.
4. Katılımcı sayısı 5 in altında kalan takımlar Team Run kategorisinde değerlendirilmez; ancak 10 Km koşusuna katılmış gibi koşucularının derecelerini görebilecek ve koşucuları bireysel sıralamaya girebilir.
5. Katılımcı sayısı her takım için en az 5 olup azami katılımcı sayısı bulunmamaktadır.
6. En az 5 kişi ile katılan takımların en hızlı 3 koşucusunun derecesinin ortalaması alınır.