Runatolia

Corporate Challenge

 1.  Şirket içerisinden en az 5 kişilik koşu ekibi ile katılım sağlanır.
 2.  Runatolia.com Web sayfasından “10 Km Corporate Challenge” sekmesinden kayıt yaptırılır.
 3.  Corporate Challenge, Runatolia 10 km koşusu ile aynı saatte ve aynı parkurda koşulacak olup sadece ekstra bir değerlendirme yapılmak sureti ile gerçekleştirilir.
 4.  Her ekibin en iyi derecesini elde eden ilk 3 sporcunun ortalaması alınarak o ekibin sıralaması belirlenir. ( Şirket dışından sporcu yarıştırılamaz-bir başka şirketin itirazı durumunda firma çalışanının resmi evrağının ibrazı talep edilebilir)
 5.  Genel sıralamada birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlar podyumda kupalarını alır.

* Tüm takım katılımcıları kayıt alanına gelerek feragatnameyi şahsen imzalayıp kendi göğüs numaralarını ve çiplerini teslim almak zorundadır.

 1.  Runatolia 10 Km Corporate Challenge koşusuna sadece Runatolia kayıt sayfasındaki 10 Km  Corporate Challenge sekmesinden kayıt yaptırılmalıdır. Takım kaydı oluşturulmadan önce istenen Takım adı [email protected] mail adresine gönderilmelidir. Sistem üzerinden giriş tarafımızdan yapılacaktır.
 2.  10 Km , 21 Km ve 42 Km bölümünden kayıt yaptıranlar Corporate Challenge yarışmasında  değerlendirmeye dahil edilmeyecektir.
 3.  Corporate Challenge bölümünden kayıt yaptıranlar 10 Km yarışmasında  değerlendirmeye dahil edilmeyecektir.
 4.  Her Şirketten / Firmadan en az 5 koşucu 10 Km Corporate Challenge kaydı yaptırmak zorundadır.
 5.  Farklı şirket çalışanlarından takım oluşturmak kural dışıdır.
 6.  Organizatörün yarışmacıların adına katıldıkları şirkette çalıştığına dair belge isteme hakkı saklıdır.  Belge ibraz edilmediği takdirde belirlenen yarışçı diskalifiye edilir.
 7. Katılımcı sayısı 5 in altında kalan takımlar Corporate Challenge kategorisinde değerlendirilmez; ancak 10 Km koşusuna katılmış gibi koşucularının derecelerini görebilecek ve koşucuları bireysel sıralamaya girebilir.
 8. Katılımcı sayısı her takım için en az 5 olup azami katılımcı sayısı bulunmamaktadır.
 • En az 5 kişi ile katılan takımların en hızlı 3 koşucusunun derecesinin ortalaması alınır.
 • Birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlara “En Hızlı Firma” kupaları podyumda takdim edilir.
 • En yüksek katılımcıya sahip ( 10 Km Corporate Challenge’a ) takıma ” En Kalabalık Corparate Challenge Firması” kupası takdim edilir.